Barbora Svobodová

Barbora Svobodová

Olomoucký Beerfest 2012

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Pokud jste příznivcem hořkého, zlatavého moku rozhodně si nenechte ujít jedenáctý ročník pivního festivalu v Olomouci, který se bude konat od 30. května do 2. června 2012 v Korunní pevnůstce na ulici 17. listopadu.

Konec světa: paranoia či fakta?

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Každý jistě zná mayskou předpověď konce světa stanovenou na 21. 12. 2012. Ale skutečně víte, na čem se zakládá?

Tříkrálový koncert v Olomouci i v Brně

Zveřejněno v: ZPRÁVY
V neděli 8. ledna 2012 v 18:00 hodin se v Olomouci konal benefiční Tříkrálový koncert. Pořadatelem byla Charita Olomouc, která tímto způsobem vyjádřila poděkování všem koledníkům, partnerům a dárcům tříkrálové sbírky.

Hra stínů

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Anglický detektiv Sherlock Holmes se vrací na filmová plátna. A to v novém dobrodružném thrilleru s názvem Sherlock Holmes: Hra stínů. Jedná se o již druhý sherlockovský snímek v režii Guye Ritchieho, z jehož dílny pochází filmy jako Sbal prachy a vypadni nebo Trosečníci. Premiéra je stanovena na čtvrtek 5. 1. 2012.

Tříkrálová sbírka

Zveřejněno v: ZPRÁVY
V lednu 2012 budeme mít opět možnost poskytnout finanční pomoc lidem, kteří to potřebují nejvíce. Na Nový rok a během dalších třinácti dní budou do ulic českých města vesnic vyrážet dobrovolníci vybírající peníze ve jménu Charity České republiky.

Večerníček zmizí z ČT1

Zveřejněno v: ZPRÁVY
V posledních týdnech jste mohli zaregistrovat zprávy týkající se lednového přesunu Večerníku na ČT2. Avšak po zveřejnění této informace se objevily různé fámy, proč tomu tak je. Proto vydal programový ředitel České televize Milan Fridrich tiskovou zprávu, ve které důvody objasnil.

Mikulášské pondělí ve znamení tragédií

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Včera bylo v České republice zaznamenáno pět úmrtí způsobených železniční dopravou. Celkově tak jde již o 201 nehod pro letošní rok. Hlavním důvodem je netrpělivost a nerespektování zákonů. Pokud se bude množství nehod do konce roku zvyšovat stejným tempem jako v posledních dnech, je velice pravděpodobné, že konečný součet překročí zatím nejvyšší počet mrtvých z roku 2006 (209).

Vánoční strom svítí a trhy začínají

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Ve čtvrtek 24. listopadu 2011 v 17:00 hodin proběhlo na Horním náměstí v Olomouci slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Kterým je dvacetimetrový smrk pocházející z Nízkých Tater. Přítomen zde byl primátor města Martin Novotný, který byl i u vyhlášení výsledků soutěže Pojmenujte vánoční strom.

Přijďte se podívat na UP

Zveřejněno v: ZPRÁVY
V sobotu 26. listopadu 2011 pořádá Univerzita Palackého v Olomouci Den otevřených dvěří. Jde o druhou nejstarší univerzitu v České republice, jež se počtem svých studentů řadí k největším na našem území.

Ostuda města se změní v chloubu

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Majitelům obchodního domu Prior chybí poslední razítko na stavební povolení před proměnou této téměř ostudné stavby v novou moderní budovu. Ta ponese název podle blízkého kostela svatého Mořice, tedy Galerie Moritz.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Listopad 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace