Filtrované položky podle data: sobota, 27 říjen 2018

Valašský mikulášský jarmek zve na 27. ročník

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Valašské Klobouky – Sobota 1. prosince bude opět patřit tradičnímu mikulášskému jarmeku, který Valašské Klobouky ozdobuje už od roku 1992. Program je i letos velmi pestrý a návštěvníci si kromě ukázek řemesel mohou užít mnoho folklórních vystoupení a výstav, jež budou probíhat již od samotného rána.

Poláci znovu zvítězili vsetínskou rally

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Vsetín - Grzegorz Grzyb a Jakub Wróbel v sobotu ovládli pět z celkových sedmi rychlostních zkoušek vsetínské rally. Se svým speciálem Škoda Fabia R5 tak obhájili prvenství z minulého roku. Na stupních vítězů je doplnili slovenští bratři Melichárkovi a domácí posádka Tomáš Pospíšilík, Jiří Hovorka.

PINK v Praze? Bohužel ne

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Všichni fanoušci slavné zpěvačky PINK byli na vrcholu blaha, když se internetem začala šířit zpráva, že mezi městy, které zpěvačka během svého evropského turné s názvem Beautiful Trauma navštíví, bude i Praha. Na internetu vyskakovaly odkazy na nákup vstupenek, na Facebooku vznikla dokonce i událost o konání koncertu. Bohužel se ale jednalo o šíření nepravdivé informace, které má na svědomí portál viagogo.com, který za navýšené ceny přeprodává vstupenky na koncerty, v některých případech dokonce i falešné vstupenky.

O hodinu déle jsme si zřejmě přispali naposledy

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Česká republika - Tuto neděli, 28. října, jsme opět přešli na takzvaný zimní čas. Ručičky hodin se ve 3 hodiny ráno posunuly o hodinu zpět, tedy na 2 hodiny. Díky tomuto přechodu dřívě svítá, zato nás ale čeká dřívější tma. Tuto změnu jsme nejspíš zaznamenali naposledy.

Krásy podzimu

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Podzim, období kdy každý z nás vidí okolo sebe mnoho barevného listí. Doba jako stvořená pro fotografování nových profilových fotek, které jsou plné barev a štěstí. Čas našich nejoblíbenějších událostí, jako je třeba otevírání klubů po letní pauze. Starbucks má konečně v nabídce Pumpkin Spice Latté a my můžeme obléci své oblíbené svetry. Odehrává se zde i Halloween, kdy se většina z nás převleče za něco sexy, šíleného anebo za něco, co nikdo nepochopí. Na první pohled se to zdá jako sezóna splněných snů. Podíval se snad někdy někdo na tu odvrácenou část sezóny jménem podzim?

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace