Filtrované položky podle data: neděle, 08 prosinec 2019
Hongkong – Protivládní demonstranti se zúčastnili největšího masového shromáždění za několik měsíců. Stalo se tak 8. prosince v den šestiměsíčního výročí od počátku protivládních protestů. Byl to od srpna první protest, který policie povolila. Účastníci procházeli ulicemi s otevřenou dlaní a jejich pět natažených prstů symbolizovalo pět požadavků, které má vláda vyslyšet. Když se setmělo, rozsvítily telefony a se svítícími displeji nad hlavami pochodovali dál.
Hráč hokejového týmu Univerzity Palackého Petr Lainka může považovat rok 2019 za úspěšný a to nejen díky úspěchu univerzitního týmu na akademickém mistrovství, ale především díky úspěchu na mistrovství světa v rybníkovém hokeji, které se konalo v kanadském městě Plaster Rock.
Zpěvačku Billie Eilish netřeba představovat. Tato světová hvězda, která v novodobém hudebním průmyslu doslova prorazila díru do střechy, přišla se svým novým klipem k písni Xanny. 

Zemědělská technika i laboratoře byly k vidění na SZTŠ

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Nový Jičín - Ukázka dílen, chovu strašilek nebo jízda zručnosti traktorem. To všechno si mohli uchazeči o studium i široká veřejnost prohlédnout a vyzkoušet v rámci dne otevřených dveří na Střední škole technické a zemědělské v Novém Jičíně.

Apple představí iPhony bez konektorů

Zveřejněno v: ZPRÁVY
USA – Majitele nových verzí iPhonů čeká bezdrátová budoucnost. Americká společnost Apple, založená Stevem Jobsem, plánuje konec kabelů a zrušení konektorů u nejnovějších modelů. V roce 2021 by měla dokonce představit první telefony zcela bez portů. Na nové modely se mohou zájemci těšit ve dvou vlnách, a to na jaře a na podzim.

Dokonalou vánoční atmosférou se pyšní už i Nový Jičín

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Nový Jičín – Veřejnost si užila program pro děti, rozsvícení vánočního stromu i koncert kapely Rocca Acoustic. Čtvrtek 5.prosince se nesl ve znamení vánoční nálady a koled. 

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace