Filtrované položky podle data: středa, 25 listopad 2020
Praha - Do voleb do Poslanecké sněmovny zbývá ještě necelý rok, ale na politické scéně se již teď objevují nejrůznější spekulace a dohady. Zatímco na pravé straně politického spektra už byla potvrzena pravicová konzervativní koalice ve složení ODS, KDU-ČSL a TOP 09, dvě jiné opoziční strany ještě jasno neměly. O dvojbloku Pirátů a hnutí STAN se zatím pouze mluvilo. Povolení k vyjednávání o předvolební spolupráci dostalo vedení Pirátů od své členské základny teprve v pondělí večer. Na společný postup v příštích volbách kývlo v on-line referendu 81 procent hlasujících pirátek a pirátů.

Carlo Ancelotti: S Evertonem až do Ligy Mistrů

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Fotbalový klub Everton se v posledních pěti letech pohyboval uprostřed tabulky a byl ve stínu rivala z Liverpoolu na úspěch čeká už více než 20 let. Letos se zatím drží v popředí tabulky anglické ligy a tým podává konzistentní výkony jak v už lize, tak i v poháru. Co za touhle změnou stojí a jak velkou roli v tom hraje italský stratég Carlo Ancelotti?

Zemřela hvězda České televize Kamila Moučková

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
V úctyhodném věku 92 let nás opustila Kamila Moučková, která patřila k nejvýznamnějším osobnostem české televizní obrazovky. Její kariéru ukončila invaze vojsk Varšavské smlouvy v srpnu 1968, během které moderovala protiokupační vysílání. Totalitní režim ji tak profesně zlikvidoval.

Domácí násilí v době pandemie

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Pandemie zásadně ovlivnila různé oblasti našich životů. Pojďme se ale podívat na to, jak se projevila ve výskytu domácího násilí. Je samozřejmé, že kvůli karanténě rodiny tráví více času doma. Což následně s sebou nese, co se domácího násilí týče, fatální následky. Karanténa zásadně ovlivnila nárůst domácího násilí v celém světě. Např. v Česku stouplo o cca 30 až 40 procent, jak ukazuje výzkum Fakulty humanitních studií UK a Sociologického ústavu AV ČR. Kvůli domácímu násilí v naší republice policie přikročila už k více než 16 000 vykázáním z domova (uvádí data intervenčních center v ČR).

Začíná nová biatlonová sezona. Jaká bude?

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Sobotní vytrvalostní závody mužů i žen ve Finsku odstartují další ročník Světového poháru (SP) v biatlonu. V jeho programu letos nenajdeme některé tradiční destinace - švédský Östersund a německý Ruhpolding. Jak moc koronavirová pandemie ovlivní průběh sezony? A najdou se přemožitelé vládců posledních dvou ročníků?

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Listopad 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace