Filtrované položky podle data: čtvrtek, 20 únor 2020
Praha - Mezinárodní jezdecká federerace přidělila České republice kvótu pro účast na letních olympijských hrách v Tokiu. Naposledy český skokový tým reprezentoval Česko, respektive Československo, na olympijských hrách v Berlíně v roce 1936. Česká republika tak nahradí Ukrajinu, která na poslední chvíli přišla o účast z důvodu nesplnění kvalifikačních požadavků. Jelikož naši jezdci požadované minimum splnili, dostali se na listinu startujících zemí. 

Chodci porušují zákaz vstupu na martinovskou lávku

Zveřejněno v: ZPRÁVY
 Ostrava-Martinov - Martinovská lávka, která vede přes Plesenský potok, je nyní zborcená, brání tak v průchodu pěší trasy a cyklotrasy. Někteří chodci i běžci se brodí přes potok, jiní ručkují po zábradlí můstku i přes značku Zákazu vstupu.
Druhý den osmifinálových bojů Ligy mistrů dokázal český reprezentant Patrik Schick přehrát klub z Premier League a na venkovním hřišti si tak vytvořili velmi slibně vyhlížející jednogólový náskok do domácí odvety. Z penalty se jediným gólem utkání prosadil německý reprezentant Timo Werner.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace