Filtrované položky podle data: středa, 11 březen 2020
Po roce a půl jsme se konečně zase dočkali.  Show, kterou tady nikdo jiný nedělá. Projekt Kamila Bartoška a Markuse Kruga posunul hranice možností už několikrát. Po legendárním odhalení zákulisí soutěže Prostřeno a skandálu s Leošem Marešem vychází další díl.
Dauhá – Parkurová série Longines Global Champions Tour a Global Champions League proběhla ve dnech 5.–7. března v katarském hlavním městě Dauhá. Tyto jezdecké závody odstartovaly velmi nabitý program série závodů Global Champions, které již tradičně vyvrcholí velkým finále v Praze. Účastníky čeká závodiště v New Yorku, Madridu, Shanghai nebo například Miami Beach.
Cheb – V souvislosti s blížícím se výročím konce druhé světové války připravilo město Cheb dvoudenní vzpomínkovou akci. Poslední dubnový víkend čeká na návštěvníky bohatý program plný dobové i současné techniky, bitev, kulturních vystoupení či pietních aktů.
Olomouc – Růžová kola fungující na principu sdílené ekonomiky brázdí olomoucké ulice již šestým rokem. V pátek jim přibyla nová konkurence. Společnost Nextbike Czech Republic nyní do krajského města přivezla 300 jízdních kol a nabízí několik tarifů, které umožní dopravu na bicyklu z jedné strany města na druhou.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace