Filtrované položky podle data: pátek, 13 březen 2020

Haim se vrací s pořádnou náloží skvělé hudby

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Americké sesterské trio Haim se vrací zpět na hudební scénu. Téměř tři roky od vydání jejich druhé desky Something to Tell You lákají sestry Este, Danielle a Alana Haim na vydání nového alba. Na světě už jsou čtyři singly, které slibují skvělou novou desku pojmenovanou Women in Music pt. III.
Praha – Zdravotnická organizace EUC v  návaznosti na současnou situaci spustila webové stránky, jejichž prostřednictvím občané mohou komunikovat s lékaři a lépe se informovat o šíření nákazy nového typu koronaviru, prevenci a všem, co je ohledně aktuálního stavu zajímá. Chat je přístupný od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.
Atletka a vítězka olympiády v Helsinkách 1952, která ani po skončení kariéry nepověsila sport na hřebík. Manželka taktéž olympijského vítěze Emila Zátopka. Takový byl obraz legendy československého oštěpu Dany Zátopkové. ta dnes ve věku 97 let zemřela.
Los Angeles – Brány věhlasné videoherní akce zůstanou pro vývojářská studia, novináře i fanoušky zavřené. Velké společnosti v čele s Microsoftem však slibují, že nejnovější informace o chystaných titulech zprostředkují alespoň online. Zda bude každý jednat sám za sebe, nebo pod záštitou E3, společnosti zatím neoznámily.
Hradec Králové – Před 140 lety se narodil významný kubistický a funkcionalistický hradecký architekt Josef Gočár. Přímo v jeho rodišti si návštěvníci Bílé věže mohou projít speciální prohlídkový okruh přizpůsobený výročí. Navíc k této příležitosti začala Česká pošta tento týden prodávat tématické známky.
Brno - Kybernetický útok na Fakultní nemocnici Brno způsobil výpadek počítačů, základní provoz je však zajištěn. Nemocnice ruší plánované operace. Útok se týká i Dětské nemocnice a porodnice v centru. Po sedmé hodině ráno záchranka zaznamenala také pětiminutový výpadek telefonních linek, zda to souvisí s kybernetickým útokem ještě není známo.

Koronavirus porazil sport

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Koronavirová pandemie zasáhla Evropu ve větší míře, než si kdokoliv z nás uměl ještě před pár týdny představit. Napříč celým kontinentem se ruší sportovní, náboženské a kulturní akce, u kterých se dalo čekat, že je navštíví stovky až tisíce lidí.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace