Filtrované položky podle data: pátek, 06 březen 2020

Sokolovně na teplické Letné může hrozit zřícení

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Teplice – Tělocvična na Letné slouží svým účelům více než sto let. Nyní se zdá, že by objekt mohl mít v budoucnu problémy se statikou.

Džoserova pyramida je opět přístupná pro veřejnost

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Sakkára - Nejstarší dochovaná egyptská pyramida, kterou si nechal postavit faraon Džoser, je po 14 letech rekonstrukcí znovu otevřena turistům. Památka v Sakkáře stará asi 4700 let má pomoci Egyptu znovu zvednout příliv turistů do země.

Je libo kávu? Tchibo podporuje neslyšící

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Brno - Společnost Tchibo v rámci dobrovolnického projektu umožnila neslyšícím baristům, aby si vyzkoušeli práci v dynamickém prostředí brněnského obchodního centra Galerie Vaňkovka. Sedm odvážlivců si tak zkusilo, jaké to je pracovat v kavárně s velkou koncentrací zákazníků.
Řecko - V pěti ostrovních táborech na řeckém ostrově Lesbos, které mají kapacitu pro 6400 lidí, živoří téměř 20 tisíc migrantů a uprchlíků. Podmínky v táborech se zhoršují, lidé jsou unavení, mají psychické problémy a pokoušejí se o sebevraždu. 

Ostravská zoo přivítala nové šimpanzí mládě

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Ostrava – Ostravská zoo zaznamenala veliký úspěch. Na konci února se v Pavilonu evoluce narodilo mládě šimpanze hornoguinejského, který patří mezi ohrožené druhy. Zoologická zahrada se tak po deseti letech dočkala nového mláděte vzácného lidoopa.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace