Filtrované položky podle data: pátek, 15 květen 2020

Na olomouckou radnici se po letech vrátily sluneční hodiny

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc - Tento týden se v centru města dočkaly slavnostního odhalení nové sluneční hodiny, které byly v minulosti několikrát odstraněny. Jejich nynější podoba vychází z dochovaných památek z 19.století a zrekonstruoval je akademický malíř a restaurátor Radomír Surma.
Slovensko – Limitovaná edice duchových tašek jako vyjádření podpory menšinové komunitě. K tomuto kroku se rozhodla Ikea na Slovensku. Tedy ve státě, kde již třikrát proběhl návrh na změnu zákona o registrovaném partnerství, a kde byl také třikrát zamítnut. Vybrané peníze za barevné tašky poputují k organizacím, které pomáhají LGBT+ komunitě.

Bude dostatok mäsa pre 10 miliárd ľudí?

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Denno denne väčšina z nás konzumuje mäso. V Českej republike je už veľmi dlhú dobu najobľúbenejšie bravčové, nasleduje kuracie a hneď za ním hovädzie, ktoré je na treťom mieste hlavne vďaka konzumácií sviečkovej. Avšak tento trend sa znižuje a čoraz častejšie sa ľudia rozhodnú, že budú vegetariánmi. Podľa štatistického úradu vieme, že až 25 percent ľudí v Česku praktizuje vegetariánstvo, ale nie každý to robi vedome. Malé percento z vegetariánov praktizuje naviac aj vegánstvo, teda nekonzumuje ziadne výrobky vyprodukované zvieratami, iba tie rastlinné.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace