Filtrované položky podle data: pondělí, 14 září 2020
Říjnové krajské volby se blíží a redakce Olomoucké Drbny se proto zeptala deseti zástupců politických stran a hnutí na tři otázky ohledně environmentální politiky v kraji. Třetí z nich se týká tématu kůrovce v Jeseníkách. Jak vnímají kůrovcovou situaci a jak ji případně řešit?
Říjnové krajské volby se blíží a redakce Olomoucké Drbny se proto zeptala deseti zástupců politických stran a hnutí na tři otázky ohledně environmentální politiky v kraji. Druhá z nich se týká plánovaného záboru půdy u Hněvotína, vůči které se vzedmula vlna kritiky jak z obce Hněvotín, tak i z řad občanské iniciativy.  V obecné rovině, zábor orné půdy nehodnotí kladně ani experti. „Naše krajina je relativně náchylná ke změně klimatu. Ať už se jedná o erozi půdy nebo utuženost půdy. Třetím faktorem, který tomu napomáhá, je právě nekoordinovaná zastavěnost půdy,” odpověděl naší redakci Zdeněk Žalud, expert na klima, který působí v Ústavu výzkumu globální změny AV ČR. 
Říjnové krajské volby se blíží a redakce Olomoucké Drbny se proto zeptala deseti zástupců politických stran a hnutí na tři otázky ohledně environmentální politiky v kraji. První z nich se týká stavu životního prostředí v kraji a problémů, které by se, dle názorů kandidátů, měly řešit.
Záměr samostatného projektu, jehož součástí jsou čtyři články vložené do systému se stejnojmenným štítkem samostatny projekt Genserová.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace