Logo
Vytisknout tuto stránku

Ziggy Marley se poprvé ukáže v Praze

Ohodnoťte tento článek
(2 hlasů)
Ziggy Marley v Ostravě
Ziggy Marley v Ostravě Zdroj: Zdenko Hanout
Praha - Autentická jamajská atmosféra ovládne pražské Divadlo Archa už poslední červencový den, kdy do české metropole dorazí nejstarší syn legendárního Boba Marleyho, Ziggy Marley. Tento osminásobný držitel Grammy si svou premiéru v České republice odbyl již minulý rok na festivalu Colours of Ostrava. Teď se chystá na Prahu jako součást jeho letního tour po Evropě. Koncert proběhne 31. července v pražském Divadle Archa od 20 hodin. 

David Nesta Marley, jak zní jeho rodné jméno, v Praze předvede nejen prověřené hity, ale i novinky z loňského alba Rebellion Rises, které akademie letos nominovala na cenu Grammy. “Veškerá rebelie má počátek v lidské mysli, v melodii a v hudbě. Rebelie je vědomí. Jakmile si uvědomíme její potenciál a naše vlastní uvědomění se začne šířit, vyrosteme i my samotní,” vysvětlil poselství alba Marley.

Stejně jako jeho otec, také Ziggy se staví do role šiřitele lásky, pozitivity a míru. Nezůstává ovšem jen u reggae. Snaží se tento styl kloubit i se současnými žánry a tvoří také v duchu popu, funku, soulu a hip hopu.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 890 Kč v síti GoOut.cz

Naposledy upraveno:
Adam Kment

Nejnovější od Adam Kment

Související články

Joomla SEF URLs by Artio
2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz