Logo
Vytisknout tuto stránku

Waf – Waf míří do Brna!

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Waf - Waf otevře svoji pobočku také v Brně
Waf - Waf otevře svoji pobočku také v Brně Zdroj: waf-waf.cz
Brno – Po dlouhém očekávání se milovníci vaflí, lívanců či palačinek dočkají pobočky Waf–Waf také v obchodním centru Velký Špalíček Brno. Otevření se koná v neděli 17. listopadu ve 12 hodin.

Waf – Waf Brno se tak stane třetí a zároveň největší pobočkou společnosti. První provozovnu otevřeli v roce 2016 na Letné v Praze, druhou potom v roce 2018 také v Ptaze na I.P.Pavlova.

Bistro se specializuje na bohatě zdobené sladké a slané vafle, palačinky či lívance a zákazník má tak možnost volit z mnoha variant nebo si dokonce může sestavit menu sám z více než 50 různých přísad.

Zajímavým gastronomickým zážitkem může být například i milkshake, fresh juice a další sortiment jako SushiWaf,Waf&Hot nebo Dinutella.

Interiér podniku, stejně tak jako v pražské pobočce je doplněný o retro prvky. Návštěvníci se tak mohou těšit na příjemné prostředí a dobré jídlo od pondělí do pátku od 8:00 do 23:00 a v sobotu a neděli od 9:00 do 23:00

Naposledy upraveno:
Viktorie Ryšková

Nejnovější od Viktorie Ryšková

Související články

Joomla SEF URLs by Artio
2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz