Logo
Vytisknout tuto stránku

Harry Styles poprvé vystoupí v Česku

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Harry Styles
Harry Styles Zdroj: list.co.uk
Česká republika - Nejvýraznější postava bývalého populárního boybandu One Direction vydá před koncem tohoto roku své druhé sólové album. Deska bude doprovázet koncertní turné, na kterém Harry Styles zamíří i do České republiky.

Album nazvané „Fine line“ obsahuje dvanáct písní a vyjde 13. prosince. Styles již v předstihu ohlásil turné k nové desce, na kterém zamíří jak do Severní Ameriky, tak i do Evropy. Právě České republika bude jedna z evropských zastávek a zpěvák se v Praze objeví vůbec poprvé. Koncert je naplánovaný na 11. května příštího roku. Předprodej vstupenek začně příští pátek.

Harry Styles o své druhé desce prohlásil, že je především o sexu a pocitech smutku. Dále přiznal, že při tvorbě alba konzumoval i psychedelické drogy. Z druhé desky je prozatím venku jediný singl s názvem Lights up, jehož klip považuje spoustu příznivců za kontroverzní.

Zpěvák slavil úspěch již se svou první deskou a jeho debutový singl Sign of the Times byl oceněný několika prestižními cenami. Album ho dostalo mezi nejsledovanější britské umělce současnosti.

Naposledy upraveno:
Šárka Mazurková

Nejnovější od Šárka Mazurková

Související články

Joomla SEF URLs by Artio
2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz