Logo
Vytisknout tuto stránku

Lamač dívčích srdcí koncertoval na Vánočních trzích v Opavě

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Adam Mišík
Adam Mišík Zdroj: festivaly.eu
Opava – Do Opavy zavítala kapela mladého umělce Adama Mišíka. Koncert se konal 4. prosince v podvečerních hodinách na Dolním náměstí, které momentálně zdobí vánoční trhy. Na náměstí se šešly různé věkové kategorie. Převládali však mladí nadšenci, a to zejména dívky. 

 Adam Mišík je mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka. Od dětství hraje ve filmech, televizních seriálech a také v mnoha divadelních rolích. V sedmi letech účinkoval ve filmu Kráska v nesnázích. Od roku 2008 zpíval v indie rockové skupině The Colorblinds, se kterou vystupoval na festivalech jako je Rock for People či United Islands of Prague. V roce 2013 se vydal na sólovou dráhu a téhož roku se stal i objevem roku v anketě Český slavík Matonni. V současné době  pracuje na novém albu, které by měl představit koncem tohoto roku.

 ,,Singly V Tobě a Démony , které na vystoupení zazněly, to rozhodně nekončí, '' vzkázal umělec svým fanouškům.  Mezi písně, které se nesly opavským náměstím, Adam zařadil například song O nás dvou, Proud nebo Šrouby do hlavy. Po skončení měli příznivci tohoto mladého interpreta možnost získat podpis s věnováním, někteří si domů odnesli i fotografii na památku.

Koncert byl zakončen ohňostrojem. 

 

 

 

 

 

Naposledy upraveno:
Klára Zemanová

Nejnovější od Klára Zemanová

Související články

Joomla SEF URLs by Artio
2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz