Logo
Vytisknout tuto stránku

V Litomyšli se uskuteční pátý ročník svatebního veletrhu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
V Litomyšli se uskuteční pátý ročník svatebního veletrhu Zdroj: svatebni-veletrh-litomsl.cz
Litomyšl - V litomyšlské jízdrárně na zámeckém návrší se v lednu příštího roku uskteční popáté svatební veletrh. Kavárna Bobo Café již tradičně připravila bohatý program. Těšit se můžeme na několik módních přehlídek, taneční vystoupení, ukázky účesů pro nevěsty nebo na krasojízdu na kole. 

Třetí lednový víkend 18. a 19. se zámecká jízdárna opět promění na molo a prostor s několika desitkami stánků. Program se ve víkendových dnech příliš neliší, dá se tedy říct, že bude témeř totožný. V sobotu i v neděli se uskuteční hned několik přehlídek oblečení, jako některé salóny lze zmínit A FASHION, Svatební salón EDITA, 9A Atelier + Motůčko, nebo také Anežka Nováčková, osmnáctiletá slečna, která sama šije a navrhuje oblečení. Jako kulturní vložka se představí Mažoretky z Chocně a hudba NOSTRA LA MUSICA. Dva vstupy jako jediná bude mít Michaela Lustyk Hlaváčková s tématem proměna ženy v nevěstu. 

Vstup je zdarma, hlavním poselstvím této akce je předat inspiraci pro páry plánující statbu. 

Naposledy upraveno:
Gabriela Kokešová

Nejnovější od Gabriela Kokešová

Související články

Joomla SEF URLs by Artio
2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz