Logo
Vytisknout tuto stránku

Colours spustily facebookouvou televizi Colours of Ostrava TV

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Colours spustily facebookouvou televizi Colours of Ostrava TV Zdroj: ticketportal.cz
Největší český festival Colours of Ostrava se tento rok pravděpodobně konat nebude, právě proto včera Colours spustily novou Colours of Ostrava TV. Zatím pouze na Facebooku, kde mají každovečerní program, který skládá hned z několika rubrik. První vysílání proběhlo včera a podle slov tvůrců budou vysílat, dokud je nevypnou.

První rubrikou je Colours connect, která se zaměřuje na rozhovory se zpěváky, včerejším hostem byla skupina Mirai. K hudebně zaměřeným rubrikám patří Fresh music, kde organizátoři festivalu představují členy hudební scény, jejichž tvorba není příliš známá. Další rubrikou je pak Abeceda, kde představují interprety daného písmene. A posledním pořadem, který se zabývá hudbou, je pak One more time, kdy Colours pouští záznamy koncertů festivalu v minulých ročnících. 

Včera na Colours of Ostrava TV mimo jiné proběhl rozhovor ředitelů letních festivalů, ve kterém se zabývali otázkou, zda festivaly proběhnou či nikoli. 

 

Naposledy upraveno:
Gabriela Kokešová

Nejnovější od Gabriela Kokešová

Související články

Joomla SEF URLs by Artio
2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz