Jiří Bejček

Jiří Bejček

URL internetové stránky:

Praha - Mezinárodní olympijský výbor schválil v průběhu poslední letní olympiády v Rio de Janeiru rozšíření her pro rok 2020. V Tokiu se tak, mimo jiné, bude o cenné kovy soutěžit i ve skateboardingu. Jestli se jedná o krok správným směrem, jsem se ptal nejvýraznějšího českého jezdce Maxima Habance.
Evropa - Ve středu skončila základní část fotbalové Ligy mistrů, a vykrystalizovalo se tak nejlepších 16 klubů této evropské soutěže. Ty se po zimní přestávce poperou o ušatý pohár a hlavně tučnou odměnu, která je s touto „milionářskou soutěží“ spjata. Poslední kolo základních skupin přineslo mnoho zajímavých okamžiků. Champions League dokázala, že v ní nepadají jen góly, ale často i favorité.

Na Rektorátu Univerzity Palackého zavlála tibetská vlajka

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc - Olomoucká univerzita se připojila k tichému protestu proti aktuálnímu prohlášení nejvyšších ústavních činitelů ČR. Vyvěšením vlajky Tibetu se zařadila po bok většiny českých vysokých škol. Stanovisko vedení univerzity potvrdil na svém facebookovém profilu i rektor Jaroslav Miller.

Midi lidi v Olomouci zahájili podzimní turné

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Olomoucký Jazz Tibet Club zažil v horizontu několika dní návštěvu výrazných jmen české alternativní scény. Zatímco v pondělí na akci pořádané veřejnoprávním Radiem Wave zazněly formace WWW a Vložte kočku, čtvrteční program patřil kapele Midi lidi, která se rozhodla právě zde zahájit své podzimní turné s názvem „Roh hojnosti doplníme“.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace