Lucie Kačerová

Lucie Kačerová

URL internetové stránky:

Layout politického časopisu Knowlicy

Zveřejněno v: DTP žurnalistika
Samostatný projekt - politická žurnalistika/DTP
Olomouc - Ben Cristovao potěší začátkem listopadu své olomoucké fanouškykoncertem ve studentském U-klubu. Zpěvák vydal letos v červnu nové album s pěti písněmi. V říjnu desku doplní rozšířenou edicí obohacenou o další songy, a právě ty posluchačům na svém turné republikou postupně představí.

Festival rozhlasové tvorby propojuje rozhlas a divadlo

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Oolomouc - V rámci festivalu Prix Bohemia Radio zavedlo Setkání s literaturou živě návštěvníky studia Českého Rozhlasu Olomouc do historie hanácké metropole. Literární počin Jana Sulovského s názvem Jiřík versus Matyáš aneb Olomoucké boje o český trůn zinscenovalo pětičlenné divadelní uskupení herců z Moravského divadla.  
Hradec Králové – Farmaceutická fakulta v Hradci Králové Univerzity Karlovy letos na jaře otevře Farmaceutickou naučnou stezku. Projekt zrealizovaný v botanické zahradě má veřejnosti odvětví přiblížit jako zajímavý obor s poutavou historií, bez kterého by zdravotnictví prakticky nemohlo existovat. Na otázky týkající se projektu odpovídal jeho garant Alexandr Hrabálek.

Koncert kapely Mucha není určený pro slabé povahy

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc – Úterní koncert Nikoly Muchy v olomouckém S-klubu navštívila stovka lidí. Fanoušci na koncertě ocenili drzý pseudo-punk plný feminismu, který příznivci milují právě pro nezaměnitelnost a originalitu.

Signal festival doslova rozsvítil českou metropoli

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Praha – Právě druhý říjnový týden se v hlavním městě nesl v duchu světel. Od čtvrtečního večera se zde konal Signal festival. Technologicko – umělecká akce zaměřená na multimediální umění a tvorbu byla k vidění již po čtvrté.

Rodiště V. K. Klicpery žije divadlem

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Chlumec nad Cidlinou – Nyní uplynulo právě 69 let od prvního ročníku divadelní akce s názvem "Klicperův Chlumec". Událost se koná v malém východočeském rodišti českého osvícenského dramatika a spisovatele Václava Klimenta Klicpery. Amatérská soutěžní jevištní přehlídka se zde po celou dobu existence těší velké oblibě.

Hana Maciuchová potěšila Olomouc

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc - První říjnový týden přinesl do města 32. ročník Prix Bohemia Radio. Soutěžní festival rozlasové tvorby návštěvníkům nabídl klání v kategoriích drama a dokument. Třídenní kulturtní program odstartoval v pondělí 3. 10. v jednu hodinu odpoledne na Horním náměstí.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace