Michaela Pečeňová

Michaela Pečeňová

Finance studentů

Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Samostatný projekt ekonomická/psaná žurnalistika.

20. ročník festivalu pro židovskou čtvrť

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Kdo se zajímá o kulturní vyžití, nechť zbystří. Od čtvrtka 5. do neděle 8. července se koná 20. ročník festivalu pro židovskou čtvrť BOSKOVICE 2012. Festival  je věnovaný zdejší jedinečné urbanistické památce - židovské čtvrti. Program jde napříč žánry tak, aby uspokojil široké spektrum návštěvníků. Festival nabízí kvalitní hudbu, výstavy, divadelní představení, filmy či autorská čtení.
52. ročník Filmového festivalu pro děti a mládež Zlín, který oficiálně skončil 3. června, přišlo navštívit o 5 tisíc malých i velkých diváků méně než minulý rok. Celkový počet se vyšplhal k číslu 103 tisíc.

RefuFest 2012: Seznamte se – bez předsudků

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Chcete-li poznat jiné kultury, jejich zvyky a obyčeje, pak byste měli zavítat na 7. ročník RefuFestu, který pořádá o. s. InBáze Berkat v sobotu 2. června od 12 do 22 hodin na Střeleckém ostrově v Praze.

THE HUMAN BODY EXBITION v novém kabátě

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Až do 17. června máte možnost navštívit Výstaviště Praha Holešovice, kde se koná světoznámá výstava, která šokovala a zároveň fascinovala miliony lidí po celém světě. Řeč je o The Human Body, kde vystavované exponáty nejsou obrazy známých malířů, ale lidská těla.

52. ročník Filmového festivalu pro děti a mládež Zlín

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Zlín, který je znám svojí kinematografickou historií, se může pyšnit dodnes fungujícími filmovými ateliéry. Ty byly navrženy architektem Vladimírem Karfíkem v roce 1935 a dnes slouží jako animační studio a sídlo filmové školy. A proto – ne náhodou Zlín pořádá již dvaapadesátý ročník Festivalu pro děti a mládež.

Titanic: 100 let na dně

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Tragédie vždy patřily k nejvíce diskutovanějším tématům. Jednu tragédii si připomínáme již 100 let. Pověstná srážka lodi Titanic s ledovcem v severních vodách Atlantiku byla již několikrát zfilmována, vydalo se nespočet publikací o tom, co se tehdy stalo, a lidé dnes mohou navštívit nově otevřené muzeum v Belfastu. Pokud ale nebudete mít zrovna cestu kolem, můžete se o nejznámější lodi na světě dozvědět víc z možností, které vám nabízíme v tomto článku.

Ve spárech draka: oslavte nový čínský rok

Zveřejněno v: ZPRÁVY
PRAHA - Pražská Národní galerie zahájila výstavu, která se váže k čínskému lunárnímu roku draka. Ne nadarmo se proto výstava jmenuje Ve spárech draka a zájemci mají možnost shlédnout ji do 16. září.

CODE:MODE je opět tady

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Mladí a nezávislí návrháři opět lákají do Prahy, kde se koná přehlídka nezávislé a originální módy Jarní CODE:MODE 2012. Tvůrci se tímto chtějí prosadit v módní branži a zároveň ukázat jiný způsob nazírání na módu a design.

Zavítejte do Prahy na japonské filmy

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Až do 26. ledna mohou fandové japonské kinematografie zavítat na pátý ročník Festivalu japonských filmů. Festival s názvem Eiga-Sai, který probíhá už dva dny v pražském kině Lucerna, nese také podtitul „Pocta Kitano Takeshimu“. Kitano Takeshi patří mezi nejznámější režiséry Japonska, ale doma jej znají především jako televizního komika a herce, který těsně před zahájením festivalu oslavil své 65. narozeniny.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace