Michaela Vaňková

Michaela Vaňková

Módní značka Lacoste zachraňuje ohrožené druhy

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Francouzská značka Lacoste se již po několikáté spojila s Mezinárodním svazem ochrany přírody(IUCN) a vytvořila limitovanou edici světoznámých polo triček. Tato edice je však výjimečná tím, že v místě původního zeleného krokodýla se nachází logo s jedním z ohrožených a téměř vymřelých druhů zvířat.

Prskavec opět vítězem ankety Kanoista roku

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Olomouc – S přicházejícím koncem roku probíhají ve všech odvětvích sportu vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních výkonů za uplynulou sezónu. A jinak tomu není ani mezi kanoisty na divoké vodě. Slavnostní vyhlášení ankety Kanoista roku proběhlo v sobotu 14.12. v budově Regionálního centra v Olomouci. Favoritem na celkového vítěze byl aktuální mistr světa ve vodním slalomu Jiří Prskavec, kterému se podařilo obhájit loňské vítězství, a opět stanul na nejvyšší příčce mezi kanoisty. Na druhém místě se umístil Vít Přindiš, třetí místo obsadila Martina Satková. 

Vánoční atmosférou září už i náměstí v Litovli

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Vůně svařeného vína a skořicových trdelníků, zpěv dětských sborů a nádech Vánoc ve vzduchu. To vše mohli zažít v pátek lidé na náměstí Přemysla Otakara v Litovli, kde proběhlo slavnostní rozsvícení vánočního stromečku.
Devatenáctiletá kajakářka Barbora Dimovová, členka TJ VS Litovel, má za sebou náročnou sezónu. Člence českého reprezentačního družstva se letos podařilo vybojovat vysněnou medaili na mistrovství světa dospělých ve sprintu na divoké vodě. První polovinu sezóny věnovala náročnému tréninku na rychlostním kajaku na Evropské hry a na mistrovství Evropy U23 ve sjezdu, na kterém však předvedené výkony nenaplnily její očekávání, a proto se rozhodla dát do další přípravy vše. A stálo to za to, Dimovové se konečně podařilo prolomit prokletí čtvrtých míst a dovezla si ze světového šampionátu cennou medaili.
Bobr cup aneb Závod, který se nevzdává je již tradiční extrémní štafetový závod tříčlenných týmů, který letos oslavil 25. narozeniny. Na závodníky čekají trasy vedoucí Litovelským Pomoravím, lemované řekou Moravou, do které se nejednou podívají. Pokud jste běžec, připravte se na patnácti kilometrovou trasu, cyklisty čeká dvacet pět kilometrů a kajakáři pádlují pět kilometrů. 

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace