Miroslav Šilák

Miroslav Šilák

Amazon spustil svou první live show

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Seattle - Minulý týden spustil server Amazon.com pořad Style Code Live, svou první denní live show. Jeho hlavním tématem je móda a důležitou součástí interakce s diváky. Style Code Live přináší tipy jak od odborníků ze světa módy, tak od samotných diváků. Ti se mohou do průběhu pořadu zapojit pomocí live chatu.
Pro většinu Moravanů znamená zima nejen sníh a Vánoce. Nastává totiž období, kdy se z jejich pečlivě nasbíraného ovoce stává křišťálový destilát. Sezóna pálení je v plném proudu a pro palmistra Petra Hajnoše to znamená jediné - málo spánku a spoustu práce.

Bobby Mcferrin rozezpívá Ostravu

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Ostrava - Mnohonásobný držitel prestižní ceny Grammy, první Afroameričan zpívající v Newyorské opeře, patnáct vydaných alb a nadčasová hudba. Tak by mohl začínat životopis zpěváka, který lituje toho, že složil svůj největší hit. Bobby Mcferrin - jedna z největších osobností světové a capella hudby a jazzu vystoupí 26. června 2016 v ostravském Gongu.

Medvídek láká na turné LUCIE

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Praha - Sérií československých koncertů oslaví kapela LUCIE třicáté výročí od svého prvního koncertního vystoupení v roce 1986. V červnu a červenci 2016 se Lucie představí na třech koncertech pod širým nebem v Čechách a na Moravě a jednom halovém na Slovensku. Koncertní šňůra začne 16. června v Plzni, následovat budou zastávky v Bratislavě a Brně. LUCIE zakončí své turné 1. července v Praze.
Plzeň - Tuto neděli začne platit nový jízdní řád pro rok 2016. Největší změny se týkají modernizace regionálních spojení a tratě do Mariánských Lázní. Pendolino bude nadále jezdit dvakrát denně. Provoz stále omezuje oprava koridoru na trati do Prahy.
Praha - Vláda přispěje obcím, ve kterých začnou od příštího roku probíhat geologické průzkumy. Jednat by se mělo o téměř 72 milionů korun ročně. Úprava nařízení vlády z prosince tohoto roku stanovila podmínky, které umožní vyplácení peněz. Starostové obcí tímto završili jedenáctileté snažení o získání těchto příspěvků.

DeSade vydává nové album. Tématem jsou sexuální úchylky

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Praha - Před necelými dvěma měsíci vydal Mortal Cabinet ve spolupráci s Řezníkem novou desku Necrotica. Když se tak stalo, kladli si fanoušci kapely Sodoma Gomora otázku, na jakém projektu pracuje druhá polovina tohoto rapového dua. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. V úterý vydává DeSade album Here I Cum.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace