Petr Antoš

Petr Antoš

Poděbrady - V souvislosti s pracemi na fasádě hlavní budovy zámku v Poděbradech v okrese Nymburk vypukl na místě požár. Na hašení požáru v místní dominantní památce spolupracovaly jednotky hasičů z Nymburka, Poděbrad a Velkého Zboží. Policejní vyšetřování velmi záhy objevilo příčinu ohně, mohl za něj impregnační olej na dřevo.

Nymburská nemocnice sbírá doma vyrobené roušky

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Nymburk - Nemocnice v Nymburce vydala výzvu široké veřejnosti. V současné situaci epidemie viru COVID-19 nemá nemocnice dostatek ochraných zdravotnických roušek. Prosí tedy všechny kdo umí šít, aby začali roušky ve volném čase vyrábět a nosili je nemocnici na kontaktní místo. Roušky poté projdou dezinfekcí v nemocniční prádelně a budou sloužit místním lékařům a sestrám.

Brněnský exekutor se pyšní domácí rouškou

Zveřejněno v: ZPRÁVY
V souvislosti s aktuální epidemií viru COVID-19 a vydanými vládními nařízeními zavedlo mnoho podniků speciální ochranné prostředky. Bez roušky tak v Brně nelze vstoupit do cukráren, menších obchodů s potravinami a nově od 17.3. se bez roušky nesmí ani do „šaliny“.

V Zoo Chleby budou v létě řvát lvi

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Chleby - Zoo Chleby, které se již v minulých letech podařilo získat z Vietnamu vzácné langury duk a úspěšně jako první v evropě odchovat jejich mláďata v zajetí loni slavnostně otevřela pavilon medvědů ušatých. Na příští rok zoologická zahrada plánuje další velké rošíření. Otevře nový pavilon s několika dalšími šelmami, nová expozice se zaměří především na zvířata africké divočiny.

Stará tanková střelnice se promění na park

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Milovice - Část bývalého vojenského areálu na Nymbursku již brzy projde proměnou. Na jeho místě bude park a rybník pro kachny.

Czech Social Awards má své finalisty

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Česká republika - Populární anketa Czech Social Awards každoročně vybírá nejvlivnější osobnosti na českých sociálních médiích. Během uplynulého měsíce lidé hlasovali pro své oblíbené osobnosti z Instagramu, YouTube nebo Twitteru. Anketa zná nyní své finalisty.

Hnutí DUHA: Pomozte nám zachránit lesy

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Podle hnutí DUHA dřevařský průmysl v České republice každé 3 minuty pokácí les o rozloze jednoho fotbalového hřiště. Právě toto hnutí přichází s výzvou „Zachraňme lesy“. Výzvu může podpořit každý na www.zachranmelesy.cz.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace