Exkluzivní parkurový závod míří poprvé do České repuliky

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
GCL Miami Beach 2017, Aleš Opatrný v sedle koně Balguero
GCL Miami Beach 2017, Aleš Opatrný v sedle koně Balguero Zdroj: c-e-t.cz
Global Champions Prague PlayOffs je jedinečná sportovní akce, při níž se v Praze ve dnech 13. - 16.12.2018 představí nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Hlavní město České republiky se tak stává jednou z exkluzivních destinací, které jsou zapojené do prestižní série Longines Global Champions Tour a Global Champions League. Prague PlayOffs 2018 jsou zcela novým formátem soutěže jako vyvrcholení celoročního seriálu těchto závodů.

V průběhu čtyř závodních dnů se na kolbišti v O2 areně představí šestnáct nejlepších týmů a šestnáct nejlepších jezdců světa v parkurovém skákání – celkem to bude stovka jezdců a 200 koní včetně nejznámějších jmen jako jsou Scott Brash, Edwina Tops Alexander, Marcus Ehning, Ben Maher, atd. Závodit budou o celkovou dotaci bezmála 12 milionů eur. Pro české diváky je navíc skvělá zpráva, že budou moct vidět i dva české reprezentanty v barvách týmu Prague Lions, Annu Kellnerovou a Aleše Opatrného. 

Kategorie CSI5* je ta nejvyšší soutěž, kerou můžeme po celém světě vůbec vidět. Výška překážek je 160 cm a technika parkuru je velmi náročná nejen pro koně, ale i pro jezdce. 

Organizátorem akce je Czech Equestrian Team, který zařídil také velmi pestrý doprovodný program. Hlavní hvězdou programu bude Jean-François Pignon, který vystupuje s koňmi ve volnosti a ve svém odvětví je hvězdou světového formátu. Dále budou moct diváci vidět Horseman Team, který tvoří skokani bez koní a při svých show překonávají různé překážky. Jsou schopní přeskočit kolmý skok s výškou, jež absolvují koně při nejtěžších parkurech. Dále se představí například Cirk La Putyka, Národní Hřebčín Kladruby nad Labem, drezurní vystoupení doprovázené živým zpěvem a mnoho dalších.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace