Fenomén Bez frází pokořil další metu

Ohodnoťte tento článek
(3 hlasů)
Bez frází
Bez frází Zdroj: bezfrazi.cz
Sportovně novinářský projekt Bez frází, který byl doposud známý jako web, kde se pravidelně objevovaly příběhy a osudy slavných sportovců vyprávěné v první osobě, dosáhl dalšího cíle. V říjnu spatřil světlo světa osmidílný dokument ze zákulisí hokejové Sparty. Jedná se o unikátní pohled kamerou na fungování profesionálního sportovního týmu.

Když se před dvěma lety spojili hokejisté Radim Vrbata a Jakub Koreis s novinářem Františkem Suchanem, možná ani netušili, jak rychle se jejich společné dílo dostane do širšího povědomí. O své příběhy a mnohdy i pikantnosti ze soukromí se podělili prostřednictvím webu zvučná jména českého sportu. Bez frází se ale nespokojilo pouze se psanými příběhy. Ve spojení nově vzniklé MALL.TV a HC Sparta Praha vznikl dokument, který otevírá úplně jiný pohled na fungování špičkového extraligového klubu. V osmi dílech se autoři zaměřili především na bezprostřední pocity spojené s utkáním, tréninkem a přípravou na ně.

Hlas celému dokumentu propůjčil Ondřej Vetchý a první recenze od odborného i laického okolí jsou nadmíru pozitivní.

To, jestli v podobných projektech hodlá tým z Bez frází pokračovat, není jasné. Jejich nejbližší snažení se momentálně upíná k avizované knize. Ta obsahuje, kromě exkluzivního vyprávění tenistky Barbory Strýcové, již zveřejněné příběhy sportovců s dovětky „co bylo dál“ a k dostání bude od 1. listopadu 2018.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace