Marvelův Punisher se dočká vlastního seriálu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Marvelův Punisher se dočká vlastního seriálu Zdroj: www.reddit.com
Postava Punishera se objevila v druhé sérii seriálu Daredevil, konkrétně 18. března, ale už v lednu letošního roku televize Netflix uvažovala o tom, že by si tato postava zasloužila svůj seriál vlastní. Oficiální potvrzení vlastního seriálu se fanouškům ale dostalo až teď a Punisher se tedy stane již šestým seriálem, který stanice Netflix společně s Marvelem vytvoří. V hlavní roli samotného Punishera se představí americký herec Jonathan Bernthal, kterého můžou fanoušci televizních seriálů znát například ze série Živí Mrtví nebo z válečného snímku Železná srdce, kde si ve vedlejší roli zahrál po boku svého známějšího kolegy Brada Pitta.

„Diváci, kteří seriál sledují, mu budou fandit, ale hrdina zároveň donutí některé postavy k sebepochybo­vání,“ takto komentoval postavu Punishera výkonný producent seriálu Daredevil, Doug Petrie, ještě předtím, než se postava oficiálně v seriálu objevila. 

Přesné datum vypuštění seriálu do světa zatím není známo, jelikož Punisher bude muset ustoupit další z Marvelovských postav. Konkrétně jde o postavu Iron Fist, která se původně měla dočkat vlastního celovečerního filmu, ale nakonec bylo rozhodnuto, že bude mít seriál vlastní, na kterém se již momentálě pracuje. Proto tento seriál vznikne dříve, než samotný Punisher. Podle Netflixu by to ale nemělo být příliš dlouho, a ti, kteří se nemohou Punishera dočkat, jej prozatím mohou sledovat jakožto vedlejší postavu v již zmíněném seriálu Daredevil.

Společně s postavou Iron Fista by se měl Jon později objevit i v seriálu Defenders. To je jakási obdoba Avengers, s tím rozdílem, že jde spíše o skupinu samotářů, kteří si každý hledí svého, dokud nejde opravdu do tuhého. 

Na konci dubna vyšel také teaser k seriálu, který ale bohužel nabídnul jen pohled na ikonickou bílou lebku na černém pozadí, za doprovodu hudby. A aby ne, vždyť seriál ještě ani nezačal s natáčením, a tak nemůže nabídnout již hotové scény. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Listopad 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace