Pozvánka: Maccabi Fun Run letos podruhé v České republice

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Pozvánka na běh Maccabi
Pozvánka na běh Maccabi Zdroj: Sportovní klub Hakoach
Letošní rok na den Jeruzaléma, tedy v neděli 2. června, proběhne druhý ročník běhu Maccabi Fun Run. Pořádá ho pražský sportovní klub Hakoach ve spolupráci s mnohými židovskými institucemi v České republice. Bude se startovat v půl 11 dopoledne v parku Folimanka (Na Folimance 2, Praha 2). Zúčastnit se může úplně každý, včetně rodičů s malými dětmi. Vítaní jsou i chodci a diváci. Účastníci si mohou zvolit mezi trasou na 1,5 kilometru, pět kilometrů, nebo štafetovým během na 4x500 metrů.

 Co je Maccabi Fun Run a proč je dobré akci podpořit?

Maccabi Fun Run je charitativní akce, která se koná již ve 25 světových městech. Patří mezi ně například Tel Aviv, Londýn, Los Angeles, Barcelona, Paříž a od minulého roku nově i Praha.

Cílem akce je zábavnou sportovní formou sjednocovat členy a přátele židovské komunity.

Každý účastník vyplní online přihlášku, ve které si zvolí jednu židovskou organizaci nebo projekt, který bude chtít svým startovným podpořit. Minimální startovné je 300 korun s tím, že děti do deseti let mají vstup zdarma a děti od 11 do 15 let mají 50procentní slevu na vstupném. Z vybraného vstupného půjde 75 procent na podporu vybraného projektu a 25 procent na pokrytí nákladů akce. Kdokoliv však může dobrovolně akci podpořit i vyšší finanční částkou.

Peníze využije daná organizace pro svou činnost, projekt, nebo na charitativní projekt připravený ve spolupráci s Nadačním fondem obětem holocaustu, péči o seniory při Židovské obci v Karlových Varech, zejména sociálně aktivizační služby. Finanční příspěvky jednotlivých organizací, za které účastníci poběží, pořadatelé oznámí na konci akce.

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace