POZVÁNKA: Sedmý ročník festivalu Skrz Prsty

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Logo festivalu Skrz Prsty
Logo festivalu Skrz Prsty Zdroj: fotografie autora
Studentský festival Skrz Prsty zve na svůj sedmý ročník, letošním tématem je diskriminace. Akci pořádají studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a každoročně tak otevírají kontroverzní témata a upozorňují na problémy, o kterých se společnost bojí mluvit.

Letošní ročník Skrz Prsty můžete navštívit ve středu 18. března od 14 hodin v budově Institutu Tomáše Bati 14/15 ve Zlíně. Tento ročník bude o tom, co znamená pojem diskriminace a jakým způsobem se s ní v dnešní době lze setkat. Na návštěvníky čeká bohatý program v podobě přednášek o LGBT komunitě, o životě s mentálním či fyzickým postižením, o životě s tetováním, o způsobech oblékání a mnoha dalších tématech s diskriminací spojených.

Hovořit na festivalu bude Aneta Cibulková, autorka knihy Netetuj se blbě, Dva tátové - David a Michal Vaníčkovi, kteří společně vychovávají dvě holčičky nebo také Lukáš Hybl. Na programu je mimo jiné workshop romských tanců a ve večerních hodinách se návštěvníci mohou přesunout na afterparty. V rámci doprovodného programu bude k dispozici tatérka ProstěKerky, díky které si mohou hosté odnést originální vzpomínku v podobě tetování.

Vstup na festival je zcela bezbariérový a zdarma. Více informací najdete na internetových stránkách festivalu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace