Pytle do ruky a hurá do hor!

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
4. ročník akce Poděkuj Horám
4. ročník akce Poděkuj Horám Zdroj: facebook Čisté Beskydy
Čerstvý vzduch, příroda a k tomu dobrý skutek – kombinace, která člověka dokáže pohladit na duši. I letos tady tato možnost je. Spolek Čisté Beskydy totiž pořádá již čtvrtý ročník velkého jarního úklidu, akci s názvem Poděkuj horám. Pojďte se společně s asi tisícovkou dobrovolníků odvděčit naší krásné přírodě a očistit ji od (nejen) zimního nepořádku.

Ať se v úterý 8. května vydáte na Ostravici, Čeladnou, Morávku, Krásnou nebo do Malenovic, či do Veřovic, Třince nebo Trojanovic, určitě neprohloupíte, zahřeje vás to u srdíčka a možná si odnesete i něco na památku. Na všech těchto osmi místech budou totiž mezi 9 a 14 hodinou rozdávány ochranné rukavice a igelitové pytle. S těmi se pak můžete vydat na jakoukoliv trasu a posbírat všechno, co do přírody nepatří. Za snahu dobrovolně ve volném čase poděkovat horám bude prvních 700 dobrovolníků odměněno přímo na sběrných místech multifukčním sportovním šátkem a sadou kupónů.

Na dopolední úklid navazuje již tradičně afterpárty, jejíž součástí bude i tombola a soutěže o hodnotné ceny. Vyhlašovat se bude nejkurióznější nález a podobně jako v uplynulých letech proběhne na sociálních sítích fotosoutěž o iPhone. Pro prvních sto příchozích budou připraveny stylové deky a dvěstě padesát osob si může ve stánku Rekreačního centra Sepetná a pivovaru Koníček vyzvednout zdarma štýrskou klobásu a půllitr piva z Vojkovic.

Hlavní program afterpárty, která proběhne na koupališti Sluníčko v Ostravici, zahájí Mirai, kteří ve 14 hodin zapálí táborák. Spolu s Davidem Stypkou, jehož koncert je plánován na 15 hodin, pak zahrají i několik trampských písniček a skutečné táborákové písničkářské pásmo zahájí ve čtyři hodiny Pavel Dobeš. Toho posléze vystřídá Jaroslav Samson Lenk a od 18:00 se předvede další frýdecko-místecký umělec René Souček.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace