Undergroundové legendy Wu tang clan koncertují v Evropě

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Wu tang clan
Wu tang clan Zdroj: Veronika Bělešová
Evropa - Wu tang clan je nejikoničtější skupina raperů devadesátých let. Na scéně světové hudby se drží už dvacet pět let. Na počest tomuto výročí zahájili koncertní dráhu v plné sestavě. Letní tour, která se bude konat od května do srpna, odstartuje u nás ve východní Evropě. 

wu tang clan 400

Šňůra vystoupení začne 5. května v hlavním městě Anglie. Na Britských ostrovech se konají hned dva další koncerty, a to v Manchestru a v Glasgow. Nejblíž k naší republice se umělci z rapové skupiny přiblíží svým koncertem 16. května v Amsterdamu v Nizozemí. Rapový nářez se bude konat v koncertní hale Ziggo Dome.

Navzdory tomu, že se jedná o první ligu světových hudebníků, lístek lze ve hlavním městě Holandska pořídit za 38 euro. Přitom kolegové skupiny jako třeba ASAP Rocky nebo Suicideboys, taktéž hudební producenti hip - hopové scény, si jeden svůj koncert aktuálně nacení až na 200 euro. Odkaz na webovou stránku, kde lze zakoupit lístky na koncert v Amsterdamu, naleznete zde.

Hudební skupina Wu tang clan vznikla z odpadlíků, pro které byla budoucnost vždy slovem nahánějícím hrůzu. Nejistá doba a nejistý život - jejich hudba vykresluje atmosféru Brooklynského podsvětí. Nevěděli, co se životem, a jestli je vůbec nějaký čeká. Jejich styl, který začali tvořit, se navzdory všem očekáváním uchytil. Rap se aktuálně stává nejoblíbenějším a nejposlouchanějším hudebním žánrem především u mládeže a studentů. Poselství v jejich textech odkazuje na velice významné filosofie a náboženství, a myšlenkové soubory z obou oborů se prolínají. Temperament a kreativita všech členů na jednom pódiu bude ohromující zážitek. Diváci se mohou těšit na energický výstup a skvělou spolupráci s publikem. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace