Zabraňte plýtvání jídlem díky mobilní aplikaci Nesnězeno

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Nesnězeno
Nesnězeno Zdroj: facebook Nesnězeno
Plýtvání je v poslední době velké téma, ať už se jedná o plýtvání energiemi, časem nebo jídlem. V každé restaurauci, bistru, kavárně či pekárně zbyde každý den několik produktů, které se nakonec vyhazují. Díky aplikaci Nesnězeno tomu tak být nemusí. Už 312 podniků po celé České republice potravinami neplýtvá. Co nestihnou prodat, nabízejí přes aplikaci s minimálně 30 procentní slevou.

Nesnězeno založili Jakub Henni a Michaela Gregorová nejprve jako facebookovou stránku, později vznikla aplikace pro Brno. Dnes už se zapojují podniky z celé republiky. Jedná se především o Brno, Prahu, Olomouc, Ostravu a České Budějovice. 

Nesnězeno je ke stažení zdarma, a to jak na App Store, tak na Google Play, na své si proto přijdou úplně všichni. Používání je velice jednoduché, po stažení aplikace je nutné projít krátkou registrací, potom už aplikace sama vyhledává podniky z nejbližšího okolí a ukáže nabídky konkrétních pokrmů za lepší ceny. 

U každého jídla vidíme původní a novou cenu, počet porcí, fotku, adresu podniku a hodinu, do které musíme jídlo vyzvednout. Jídlo, které chce uživatel koupit, lze zaplatit online přímo v aplikaci a vyzvednout v podniku. V případě, že podnik jídlo vyprodal, označí se v aplikaci šedivou barvou s nápisem „pro dnešek snezěno". 

Podniky v aplikaci nabízí pouze čerstvá a kvalitní jídla z daného dne, případně ta, u kterých se blíží datum expirace. Ve výsledku si zákazník odnese nejméně s třiceti procentní slevou stejně kvalitní jídlo jako každý, kdo zaplatí plnou cenu. 

Do projektu se může zapojit každý podnik, kterému zbývá nějaké jídlo. Registrace probíhá přímo v aplikaci nebo na webových stránkách, podmínkou je, že se pokrm musí nabídnout se slevou minimálně třicet procent. 

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace