Layout časopisu Káva a svět

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Cílem této práce je seznámit veřejnost s tradicemi pití kávy z různých koutů světa. Vybrala jsem takové země, ve kterých je pití kávy populární a lidé se společně schází u šálku horkého nápoje. V každé zemi se tato kávová kultura liší a podle mého názoru je vhodné vzdělávat širokou veřejnost s těmito zvyklostmi.

Káva a svět by se distribuoval do kaváren, kde by měl cílový čtenář k periodiku přímý a nejsnazší přístup. Myšlenkou je to, aby si čtenář mohl časopis v klidu přečíst ve volné chvíli v kavárně, případně si časopis Káva a svět odnést s sebou domů.

Časopis by vycházel jednou za tři měsíce, jedná se tedy o čtvrtletník. Pokud by byl úspěšný, bylo by určitě vhodné přidat větší počet stran. Aktuálních šest stran je vhodných pro člověka, který se chce chvíli zastavit v kavárně a dozvědět se něco nového. Pokud by se strany přidaly, mohl by se časopis distribuovat i na trh s českými časopisy.

Naposledy upraveno:
Stáhnout přílohy:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace