Registrace nového uživatele


Registrace je umožněna pouze studentům Katedry mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky FF Univerzity Palackého v Olomouci.
Podrobný návod na používání portálu Pres.UPmedia.cz najdete zde. Před registrací a prvním použitím webu je nutné si tento návod prostudovat. Údaje zadávané do registračního formuláře musí být v přesně stanoveném tvaru, viz nápovědy u jednotlivých polí, jinak nebude účet administrátory schválen.

Podrobnosti účtu
* Zadejte celé vaše jméno a příjmení, např. Jan Novák.
* Zadejte vaše jméno a příjmení ve tvaru jmeno(tečka)prijmeni, např. "jan.novak". Pomocí tohoto jména se budete přihlašovat na portál Pres.
* Zadejte vaši e-mailovou adresu, kterou aktivně používáte (nemusí to být nutně univerzitní e-mail). Na tuto adresu vám bude zaslán aktivační odkaz.
* Pro kontrolu zadejte váš e-mail znovu.
* Heslo musí mít minimálně 8 znaků, z toho minimálně jednu číslici.
* Pro kontrolu zadejte heslo znovu.
Profil uživatele
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
(volitelné)
Uvedený datum narození by měl být ve formátu Rok-Měsíc-Den, např. 0000-00-00
(volitelné)

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz