Veronika Rédová

Veronika Rédová

URL internetové stránky: https://www.instagram.com/veronica.red/

Praha- již po třetí do Česka zavítají neznámější umělci aktuální hard style scény. Na Devastotaru, akci plné drsné hudby, se ukáží nejen velká jména, ale i čeští a slovenští umělci. Akce se koná 27. března ve výstavišti Praha Holešovice.
Luboš Xaver Veselý - známý moderátor Českého rozhlasu a XTV, spisovatel oceňovaných knih a youtuber přijal pozvání k povídání o životě, práci a cestování. Beseda se konala v úterý 10.12. ve Společenském středisku Sever v Šumperku.

Výtvarníci z VOŠ a SPŠ Šumperk uspořádali hippie večírek

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Šumperk - Studenti třetího ročníku výtvarných a grafických oborů dostali za úkol připravit tématickou akci. Jejich úkolem bylo vybrat téma, hudbu, připravit výzdobu a občerstvení. V minulých letech jsme tak mohli být svědky večírků ve stylu retro disca, Afriky nebo steam punku. Párty, která se uskutečnila 11. října, byla ve znamení hnutí květinových dětí, tkzv. hippies. 
Šumperk - Po vzoru velkých měst jakými jsou například Praha, Brno nebo Olomouc se Šumperský Okrašlovací Spolek ve spolupráci s městem rozhodl zprovoznit první poeziomat. Od první říjnové soboty tak Polskou ulicí zní básně.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace