Sedmnáctý ročník největšího pivního festivalu Beerfest míří do Olomouce

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Největší pivní festival v Olomouci
Největší pivní festival v Olomouci Zdroj: www.olomouc.cz
Olomouc – Od čtvrtka 24. května do soboty 26. května proběhne v Korunní pevnůstce v Olomouci sedmnáctý ročník Beerfestu.

Největší pivní festival začne ve dvě hodiny odpoledne, ale slavnostní zahájení v podobě naražení soudku piva za účasti primátora města Olomouce Antonína Staňka a generálního mediálního partnera olomouc.cz se uskuteční až o čtvrt na pět. Ve čtvrtek se účastníci ještě mohou těšit na Viléma Čoka & Bypass a kapely Žlutý pes, Gaia Mesiah a Horkýže Slíže.

V pátek od 11 hodin dopoledne je otevřený vstup pro návštěvníky a samotný program rozjíždí o půl páté večer Děda Mládek Illegal Band. Dále zbytkem večera budou provázet skupiny Desmod, MIG 21 a Mandrage.

Poslední den v sobotu je otevřeno již od deseti hodin ráno, kdy proběhne Mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů. Odpoledne v 15 hodin vystoupí minus 123minut, poté Emma Smetana, Olympic a Walda Gang.

V areálu festivalu hosté budou moci ochutnat okolo sta značek piva od klasických „desítek“ po nejrůznější pivní speciály z produkce více než třiceti pěti pivovarů z České reubliky, regionálních pivovarů a minipiovarů.

Vstupné činí sto osmdesát korun a lze jej zakoupit v předprodeji.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace