Adventní jarmark v chebském muzeu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Muzeum Cheb
Muzeum Cheb Zdroj: Kristýna Krausová
Cheb – Již 21. adventní trh pořádalo chebské muzeum. Jarmark se uskutečnil tradičně v sobotu před první adventní nedělí. I letos návštěvníky čekala bohatá nabídka vánočních dekorací či drobných dárků.

 Chebské muzeum zahajuje každoročně období adventu vánočním jarmarkem. I přes stísněné prostory, způsobené probíhající rekonstrukcí, si akci nenechalo ujít velké množství návštěvníků všech věkových kategorií. Jarmark nabídl nejrůznější rukodělné výrobky – háčkované ozdoby, šperky, patchworkové dárky, keramické dekorace a mnoho dalších. Někteří prodejci se tvoření věnovali přímo na místě, a tak měli návštěvníci možnost nahlédnout do procesu výroby paličkovaných dekorací či řezbářských výrobků.

Děti se zabavily v perníkářské dílně, kde zapojily svou kreativitu při zdobení perníčků nebo při tvorbě vánočních výrobků s pracovníky organizace Dětský úsvit.

Nechybělo také tradiční pečení štrúdlu s možností ochutnávky přímo v muzejní kuchyni. Prodejci na nádvoří muzea nabízeli horké nápoje na zahřátí, ale i drobné občerstvení. Před odchodem si mohli návštěvníci zakoupit tradiční i méně známé vánoční cukroví, štolu či vánočku. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace