Audi představilo světelný systém Sintesi

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Světelný systém Sintesi
Světelný systém Sintesi Zdroj: www.audi.com
Frankfurt nad Mohanem - Audi přichází s novým designem stolních světel a závěsných lamp Sintesi, který vychází ze spolupráce s Mnichovskou značkou svítidel Occhio. Na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem bude k vidění do 18. března. Do prodeje se dostane začátkem příštího doku. 

Na veletrhu ve Frankfurtu představil tým Audi jejich první bytové osvětlení Sintesi. Světlo je výchozím bodem a spojovacím prvkem partnerství Audi s německou firmou Occhio. Výsledkem jejich spolupráce je nový modulární světelný systém s technologií LED.

Hlavním designovým prvkem je hliník, jakožto základní stavební kámen obou značek. "Tento koncept ztělesňuje přesah našich konstrukčních možností, které sahají daleko za hranice automobilového průmyslu," napsal na stránky společnosti André Georgi, vedoucí oddělení designu Audi.

Design Sintesi se zaměřuje na hru světel a stínů. Díky konstrukci světel vytváří štíhlé, elegantní siluety. Modulární systémy mají typický znak. Každé svítidlo má jednu hlavici, která může být připojena k různým subjektům. Světlovod s vysokou přesností směruje světlo tak, aby se zajistilo jeho rovnoměrné rozložení.

Společnost Occhio sídlící v Mnichově je jednou z nejzkušenějších firem zaměřených na tvorbu osvětlení v Německu. Proslula především svým designem a kvalitním zpracováním světel.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace