Česká televize bude radit žákům ze školních televizí

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Žáci si vyzkouší práci s profesionální technikou
Žáci si vyzkouší práci s profesionální technikou Zdroj: Petra Zikmundová
Příbram - Od pátku 16. do soboty 17. října se uskuteční už 4. ročník projektu s názvem Jak se dělá televize aneb Setkání školních televizí s ČT. Akce se koná v prostorách příbramského gymnázia, jehož školní televize GymTV událost organizuje pod záštitou České televize.

Setkání se zúčastní štáby školních televizí z celé České republiky. Touto cestou mají možnost nasbírat nové zkušenosti, vyměnit si kontakty a sdílet zážitky spojené s tvorbou. Mohou si také vyslechnout přednášky známých osobností České televize. V minulých ročnících vystoupili například moderátor pořadu Hyde Park Daniel Takáč a moderátorka počasí Taťána Míková. Letos pozvání přijali mimo jiné Václav Moravec, Robert Záruba nebo Jakub Železný. 

Zúčastnění se mohou těšit na besedy, diskuze a tvůrčí dílny pod vedením odborníků z České televize. V rámci projektu poskytuje Česká televize žákům ze školních televizí profesionální techniku, kterou si mohou vyzkoušet přímo v praxi.

Projekt Jak se dělá televize se poprvé uskutečnil v roce 2006. Před třemi lety se ho účastnilo devět školních televizí. Tento rok se jich do Příbrami chystá dokonce čtrnáct. Celý dvoudenní program je volně přístupný také široké veřejnosti a přednášky budou dostupné i prostřednictvím online přenosu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace