Česko zpívá koledy se blíží. Lidé si znovu budou moci zazpívat oblíbené vánoční písně

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Logo akce
Logo akce Zdroj: www.dolni-ujezd.cz
Tradiční vánoční akce Česko zpívá koledy znovu rozezní hlasy mnoha lidem. Letošní osmý ročník propukne ve středu 12. prosince v 18 hodin na mnoha místech po celé republice. Zpěváci si společně zazpívají klasické vánoční koledy.

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i zpívání vánočních koled v rámci akce Česko zpívá koledy. Letos bude možné se znovu zapojit. Tentokrát zazní šest písní, a to koledy Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Nesem vám noviny, Vánoce, Vánoce přicházejí a o dalších dvou rozhodnou čtenáři svým hlasováním.

„Minulý rok jsem byla nadšená. Sešli jsme se společně s celou rodinou na vysokomýtském náměstí a nasáli jsme předvánoční adventní atmosféru. Zazpívali jsme si známé koledy a k tomu jsme popíjeli punč. Na letošní ročník se velmi těším,“ řekla Alena Šplíchalová, která se zúčastnila loňského ročníku této akce.

Jedná se o oblíbenou událost, při které si lidé společně zazpívají a potkají se u rozsvícených stromečků ve městech a vesnicích. K dispozici budou i různé doprovodné programy a pěvecké sbory.

„O loňském ročníku jsem vůbec nevěděla. Procházela jsem se zrovna kolem náměstí a najednou se rozezněly hlasy několika lidí. Netušila jsem, o co jde, ale nakonec mě to příjemně překvapilo,“ prohlásila Denisa Sokolová, další ze zúčastněných.

Přihlásit se můžete už teď na webu www.ceskozpivakoledy.cz

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace