Den otevřených dveří Univerzity Palackého „klepe na dveře“

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Pozvánka na akci
Pozvánka na akci Zdroj: www.facebook.com
Olomouc - Nevíte, kudy nasměrovat své budoucí studium? Chcete se dozvědět více informací o nejstarší univerzitě na Moravě? Váháte snad, zda se Vám vyplatí jít na vysokou školu? Potom navštivte Univerzitu Palackého v Olomouci. Nechte se přesvědčit o tom, že vysokoškolské studium určitě není ztráta Vašeho času.

Akce „Den otevřených dveří na UP“ se koná v pátek 1. prosince 2017 od 9 do 14 hodin. Otevřou se Vám brány sedmi fakult a to filozofická, pedagogická, přírodovědecká, cyrilometodějská teologická fakulta, právnická fakulta, fakulta zdravotnických věd a fakulta tělesné kultury. Budou Vám také nabídnuty stovky studijních programů a oborových kombinací.

Dozvíte se mnoho užitečných informací o univerzitě, jejím chodu a budete moci navštívit běžně nepřístupná pracoviště. Zájemcům o studium budou poskytnuty všechny potřebné informace k přijímacímu řízení. Součástí této akce je i návštěva vysokoškolských kolejí, menzy, Pevnosti poznání a Knihovny UP.

„Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací. Měla jsem možnost promluvit si jak se studenty, tak i s kantory a udělala jsem si lepší představu o studiu. A především jsem věděla, do kterých dveří první den zapadnout,“ řekla o minulém ročníku této akce Magdaléna Málková, která prvním rokem studuje fyzioterapii zde na Univerzitě Palackého.

Neváhejte a přijďte zažít akci, která může změnit Vaši budoucnost!

Pro více informací přejděte na stránku www.studuj.upol.cz

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace