Organizace Dobré místo pro život opět prodává punč

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
oficiální logo Dobrého místa pro život
oficiální logo Dobrého místa pro život Zdroj: dobremistoprozivot.cz
Olomouc - Každoročně se na rozsvícení vánočního stromu vydají do centra Olomouce podívat davy lidí. Na Horním náměstí ani letos nechyběl stánek Dobrého místa pro život. Prodej zahájila v pátek 23. listopadu Mateřská škola Blanická.

Kromě punče si bylo možné pochutnat i na domácím cukroví nebo třeba chlebu se škvarky. Na pultu k zakoupení nechyběly ani ručně vyráběné dekorační předměty. Celkový výtěžek ze stánku se rozděluje mezi více než dvacet organizací podporující osoby se sociálním znevýhodněním. Hned první prodejní den utržila dobrovolnická organizace přes 60 000 korun.

Poprvé se ve stánku prodával punč už před osmi lety, kdy ho lidé z Dobrého místa prodávali sami. Dnes ve stánku každý den prodává někdo jiný, a to po dobu celého měsíce. Tradičně se do prodeje pouštějí olomoucké sportovní kluby, letos například FBS Olomouc nebo stálice SK Sigma Olomouc. Zapojuje se také Univerzita Palackého, jejíž zástupci budou letos prodávat v pondělí 26. listopadu, nebo Asociace absolventů Gymnázia Hejčín.    

Dobré místo pro život je olomoucká organizace dobrovolníků, kteří využívají svůj volný čas na pomoc druhým bez jakéhokoli nároku na finanční odměnu. Jejich heslem je ,,pomáháme s pokorou” a cílem je udělat z Olomouce dobré místo pro život.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace