Epic Games Store rozdává další tituly

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Oficiální logo hry Q.U.B.E.2
Oficiální logo hry Q.U.B.E.2 Zdroj: toxicgames.co.uk
Svět - Týden se s týdnem sešel a Epic Games Store (EGS) rozdává další hry zdarma pro všechny uživatele tohoto internetového obchodu, kteří si je přijdou aktivně vyzvednout.

Do nabídky tentokrát obchod přidal dvě hry, a to Layers of Fear a Q.U.B.E. 2, které si může každý uživatel odemknout v knihovně až do příštího čtvrtka. Poté prodejci nabídku obmění za Costume Quest a SOMA. Tímto způsobem každý týden po dobu téměř jednoho roku EGS rozdává zdarma různé herní tituly.

Hororová hra Layers of Fear, kterou vydalo studio Bloober Team již před třemi lety, je velmi oblíbenou hrou u milovníků tohoto žánru. Hlavní postavou je zde psychický narušený malíř, který se snaží dokončit své mistrovské dílo. Několik organizací udělilo hře své ocenění kvality za rok 2016.

Druhým dostupným titulem je Q.U.B.E. 2 žánru puzzle, jehož zaměření se specifikuje především na logické myšlení. Jde o druhý titul z této série, která je známý pro své specifické oblasti s logickými hádankami, které je nutno vyřešit za použití schopností a speciálních objektů.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace