Hasiči obdrželi medaile za věrnost

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Fotografie ze slavnostního ceremoniálu
Fotografie ze slavnostního ceremoniálu Zdroj: HZS Olomouckého kraje
Přerov – Na Přerovském zámku v Mervartově a Bajákově slavnostní síni významní představitelé Hasičského záchraného sboru České repuliky (HZS ČR) udělili v úterý 33 hasičům z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje (HZS OK) medaile „Za věrnost II. a III. stupně“. Během ceremoniálu složilo slib i dvanáct nových členů sboru.

Za vzorné vykonávání hasičských povinností obdrželo 16 příslušníků olomouckého sboru, kteří u něj pracují více než dvacet let, medaile za věrnost II. stupně, od krajského ředitele HZS OK Karla Kolaříka a náměstka generálního ředitele HZS ČR Františka Zadiny. Ti dále předali i medaile za věrnost III. stupně, které obdrželo dalších 17 členů sboru, jež u něj pracují déle než deset let. Ceremoniál hudebně doprovázeli studenti ze Základní umělecké školy Bedřicha Kozánka v Přerově.

Představitelé sboru udělili dále i tři medaile Hasičského záchraného sboru Olomouckého kraje. Dvě připadli starostům okresního sdružení hasičů v Šumperku a Přerově. „Medaile jim byly uděleny za dlouholetou vynikající spolupráci s Hasičským záchranným sborem Olomouckého kraje, o kterou se zasloužili svým osobním přístupem a vysokým pracovním nasazením,“ uvedla tisková mluvčí HZS OK Lucie Balážová. Poslední medaili udělili Martinu Plškovi z Přerova, který reprezentuje HZS ČR v hasičských disciplínách na zahraničních soutěžích.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace