Hrdobci opět váleli v Parníku

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Logo Hrdobců
Logo Hrdobců Zdroj: Archiv organizátorů
Ostrava–Minulou sobotu v ostravském klubu Parník po několika měsíční pauze opět vystoupila tvůrčí skupina Hrdobci. Tu již několikrát v minulosti měli diváci šanci vidět v různých ostravských klubech, ale také Praze. 

Hlavní a také jediný člen tohoto uskupení Jakub Horák si pro své publikum v rámci svých výstupů připravil spoustu scének a taky povídek inspirovaných jeho životem, a to vše jako vždy okořenil osobitě sarkastickým humorem. „Zájem o kabaret mě samozřejmě velice těší, zároveň mě to však zavazuje k tomu, abych diváky nezklamal a pokaždé měl nachystaný kvalitní program s výbornými hosty,“ dodal Horák, jako reakci na zcela vyprodaný klub.
Kromě něj se tedy v rámci večera na pódiu objevila také řada dalších umělců jako pantomimická tanečnice Michaela Stará, komici Petr Kubala a Michal Matoušek a další. Hudební doprovod celým večerem zajišťovala kapela EMA, v čele s frontmanem Patrikem Děrgelem, který je taktéž známý jako herec. Diváci jej mohli znát například z televizního seriálu V.I.P. vraždy či z činohry Národního divadla v Praze.
„V blízké budoucnosti bych chtěl kabaret dělat s větší pravidelností a velice bych si přál, abych měl pořád štěstí na tak zajímavé účinkující jako doposud. Celý tento projekt vznikl docela náhodou. Jednou jsem viděl v televizi pořad Možná přijde i kouzelník, konkrétně díl, kde Jiří Lábus stojí v předsálí divadla a vítá hosty a Oldřich Kaiser je pečlivě všechny zapisuje a řekl jsem si, že bychom mohli udělat taky nějaký zábavný večer. Tak jsem volal kamarádovi, s kterým jsme tehdy dělali Hrdobce a on s tím souhlasil,“ vysvětlil Horák začátky svého populárního kabaretu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace