Kdo se bál, nesměl do zoo!

Ohodnoťte tento článek
(3 hlasů)
Večer duchů
Večer duchů Zdroj: Gabriela Dřímalková
Olomouc – Zoologickou zahradu v sobotu, již tradičně jako každý rok, obsadila strašidla a kouzelné bytosti. Ty se celé odpoledne promenádovaly po pavilonech a mezi výběhy se zvířaty. Masky bavily, ale i strašily všechny malé a starší návštěvníky. 

Poslední říjnovou sobotu se měli návštěvníci zoo čeho bát. V rámci oslav Halloweenu olomoucká zoo pořádala Večer duchů a strašidla se zde zastavila už odpoledne. Po celém areálu i v pavilonech mohli návštěvníci potkat kostlivce, bezhlavé rytíře, víly, vodníka, čerty, čarodějnice a spousty dalších kouzelných bytostí. Nechyběly vyřezané svítící dýně, tajemná zákoutí plná pavučin s pavouky, polétaví duchové a působilo samotné kouzlo podzimu.

Pro děti i dospělé bylo na programu malování na obličej, focení u dušičkové fotostěny, kouzelné pokusy s Pevností poznání a soutěže o nejlepší masky. Ve stáncích voněla spousta dobrot a nechyběl ani čarodějnický punč pro rodiče. Zároveň proběhl křest malých strašilek a jejich jména jim vybírala porota ze všech návrhů od samotných návštěvníků.

Zoologická zahrada byla otevřena do 21 hodin, takže veřejnost měla možnost vydat se na večerní prohlídku s lampióny a baterkami. I v zimním období, kdy jsou zvířata v pavilonech a některá ve výbězích, mohou návštěvníci do zoo zavítat.

Naposledy upraveno:
Stáhnout přílohy:
Gabriela Dřímalková

Studentka žurnalistiky, grafička, nadšená fotografka s foťákem a poznámkami neustále po ruce. Velká milovnice psů, dobrého jídla, vaření, hudby, cestování, přírody, knih, ironie, přátel a rodiny. Prostě holka pro každou „špatnost“.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace