Kniha mého srdce se vrací

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Dr. Podolský a Jakub Lukačišin při natáčení KMS UPOlomouc - Druhá série projektu Kniha mého srdce UP je na světě. Své oblíbené literární dílo tentokrát před kamerou představili pedagogové Filozofické fakulty Univerzity Palackého. Studenti, kteří se zúčastnili ankety na půdě univerzitních knihoven, si k rozhovorům vyžádali Jitku Mašátovou, Vladimíra Polácha, Jiřího Chalupu, Václava Řeřichu a Karla Podolského.

Videoanketa volně navazuje na stejnojmenný celonárodní mediální projekt, který byl v roce 2009 vysílán Českou televizí. Jejím úkolem však není hledat nejpopulárnější knihu. Naopak se prostřednictvím literatury snaží alespoň okrajově nahlédnout pod oficiální slupku vybraných osobností univerzitního života. První sérii z Právnické fakulty jsme mohli sledovat již na jaře loňského roku. Zda bude projekt pokračovat i nadále je prozatím ve hvězdách. Zájemci o místo ve štábu KMS se však mohou předběžně přihlásit na e-mailových adresách:

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kniha mého srdce na UP

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace