Leoš Mareš plánuje další tři koncerty v pražské O2 aréně

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
V roce 2019 Leoš předvede svou show rovnou třikrát
V roce 2019 Leoš předvede svou show rovnou třikrát Zdroj: leosmares.cz
Praha – Známý moderátor a zpěvák Leoš Mareš oznámil na své sociální síti další koncerty. Tentokrát si pro své věrné fanoušky připravil rovnou tři. Proběhnou ve dnech 16., 17. a 18. května 2019 v 19 hodin v pražské O2 aréně. Po svých dvou vyprodaných dubnových koncertech se rozhodl posunout svou tvorbu ještě dál. Milovníci Mareše se můžou tak těšit opět na další překvapení. Kromě většiny písniček a bílého kožichu bude úplně vše nové.

Prodej lístku začíná 5. 11. v 8 hodin. Lze je zakoupit v síti Ticketportal.cz a cena lístku se pohybuje od 990 Kč. Skvělým zážitkem pro fanoušky je vstupenka typu Golden Circle v ceně 2490 Kč, která zahrnuje stání přímo uprostřed scény a přednostní vstup do arény dvě hodiny před začátkem koncertu.

Jeho koncertní kariéra začala minulý rok, kdy oznámil svůj jediný koncert v životě. Z jeho jediného koncertu v životě se vyklubaly další dva tento rok a pro příští rok opět nezaváhal. Není divu, že se potýká s dotazy, jak prohlášení Jediný koncert v životě myslel.

,, Když jsem svůj první koncert před dvěma lety připravoval, tak jsem si myslel, že bude opravdu jediný. Ale protože se mi to zalíbilo a lidem taky, změnil jsem názor. Je potřeba dodat, že žádné další koncerty, ani dva letos, ani ty tři na příští rok už jako jediné nebo poslední deklarovány nebyly. Já to na tom obrovském podiu prostě miluju. Vždycky jsem jen hvězdy uváděl a najednou jsem si to mohl sám zkusit. Bylo to samozřejmě opojné a já jsem při nabídce dalších koncertů na rok 2018 a poté 2019 nedokázal odolat. Tak se nezlobte,'' sděluje Mareš na Instagramu.

Moderátor je jedna z nejvlivnějších osob v České republice. Jeho Instagram sčítá skoro 700 tisíc sledujících. Proto je tváří spoustu kampaní a reklam. V tomto roce je převážně nejdiskutovanější osobou, jelikož se stal ,,obětí‘‘ One Man Show, která vyvolala velký rozruch.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace