Super Mario v reálném světě

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Mario
Mario Zdroj: "Super Mario 64 Intro Remastered for Android (Fan Game)" by Nimso Ny is licensed under CC BY-NC 4.0
Svět - S Mariem si nově budete moct hrát i jinak než prostřednictvím videoher. Společnosti Nintendo a LEGO totiž navázaly spolupráci. Dne 10. března představily firmy novou řadu LEGA vycházející ze série Super Mario, která vyjde na konci roku.

Trailer, který vyšel dva dny po prvním oznámení, ukazuje, jak budou stavebnice vypadat. Kostky odpovídají podobě originálního herního světa, a navíc reagují se speciální figurkou Maria. Ta má displej na obličeji a hrudníku. Postavička může mrkat, usmívat se nebo se mračit a na hrudi se jí zobrazují různé informace podle toho, na kterou kostku si stoupne. To vše je doprovázeno typickými zvuky ze hry.

„Nový produkt, který jsme spolu s LEGEM vytvořili kombinuje dva rozdílné styly hraní – jeden, kde svobodně stavíte svět Maria a ten druhý, kde si s Mariem hrajete v tom samém světě, který jste vytvořili,“ říká Takashi Tezuka, producent Nintenda.

Jak je z traileru patrné, cílem je postavit trať, překonat překážky, sbírat mince a doběhnout do cíle v daném časovém limitu, podobně jak je tomu i u herní verze. Na zádech od Maria je tlačítko pro zapnutí a také Bluetooth. Jestli se bude možné například připojit přes mobilní telefon a porovnávat svá skóre je zatím otázkou.

Hráči se můžou těšit nejen na známé postavy jako je Koopa Troopa, Piranha Plant, Yoshi nebo Goomba, ale také na více sad stavebnic s travnatým, vodním, lávovým nebo poušťovým územím.

Způsob, jakým Mario „komunikuje“ s LEGEM zatím není úplně zřejmý. V traileru jsou na jednotlivých kostkách a postavičkách viditelné čárové kódy, které pravděpodobně spolupracují se skenerem uchyceným zespod Maria. Jak to doopravdy je se dozvíme koncem tohoto roku, kdy mají stavebnice vyjít.

Naposledy upraveno:

Média

Oficiální trailer k LEGO Super Mario Nintendo
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace