Meat Design opět rozzářil Ostravu

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Meat Design
Meat Design Zdroj: Valentýna Ondřejová
Ostrava - Přehlídka autorské tvorby českého, slovenského, polského a maďarského produktového designu v industriálních kulisách srdce Ostravy. Jedním slovem Meat Design. Minulý víkend, od 24. listopadu do 26. listopadu, mohli návštěvníci v prostorách Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě navštívit třetí ročník Meat Designu plného špičkových designérů, inspirace a talentu.

Už potřetí Ostrava uspořádala pro milovníky krásných věcí designem nabitý víkend. Areál se pro obšírnou veřejnost otevřel v pátek v deset hodin ráno a trval po celý víkend až do neděle do čtyř hodin odpoledne. Na místě bylo možné zakoupit vystavující produkty, jako byly například šperky, kožená pouzdra, bytové doplňky, porcelán, knihy, deníky a mnoho dalšího. Výběr byl opravdu veliký. Z vystavujících se zde představili například TON, BAANTAL, Stehlík design, BOMMA, Láskočas, Papelote, Soffa, Ty Identity a Samett. "Snažíme se nabízet široké spektrum interiérového designu," uvedla kreativní ředitelka akce.

Nechybělo ani občerstvení a nabídka výběrové kávy, kdy pro tzv. Meat Food organizátoři vyhranili prostor s posezením. Pořadatelé připravili také dětský koutek s programem i pro děti.

Výstavní část doplnily projekce, besedy, workshopy, soutěže a večírky. Na přednáškách se například představila Lucie Koldová, nejvýraznější a nejtalentovanější česká designérka poslední doby, duo designérů Jan Plecháč a Henry Wielgus či interiérová designérka Hana Matějková. Workshopy zase nabídly školu vaření, možnost proměny svého domova, skládání papíru nebo tvoření vánočních dekorací. Součástí byly i filmové projekce o designu.

Meat Design se poprvé uskutečnil v roce 2015 a jeho pořadatelem je YEN design s.r.o. Na tomto projektu se podílí široká škála lidí, výkonným ředitelem je Martin Lehocký, kreativní ředitelkou Karolína Skórková, architektem Ondřej Turoň, šéfem produkce Martin Lindovský a Ela Chmiel obstarává zahraniční vystavující a produkci a další.  

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace