Michael Malarkey rozproudil pražský klub Roxy

Ohodnoťte tento článek
(4 hlasů)
Koncert v Roxy
Koncert v Roxy Zdroj: Kristýna Michalčíková
Praha - V pondělí 27.11. se v pražském klubu Roxy premiérově představil zpěvák a herec Michael Malarkey, kterého je možno znát především z role Enza v seriálu The Vampire Diaries. To že je nejen skvělý herec, ale také zpěvák předvedl na pódiu, kam se dostavil přesně ve 22:00, ne-li o nějakou tu minutu dřív.

Předskokanem byla česká kapela Melis v čele s mladou a nadanou zpěvačkou. Následoval sympaťák s klávesy Scott Quinn, jehož tvorba a hlavně hlas mě zaujaly natolik, že jsem hned zavítala na jeho Youtube kanál. Všichni hráli na čas, takže žádné zpoždění nenastalo. Ve 22:00 přišla hlavní hvězda večera Michael Malarkey s kytarou v ruce. Úsměvy rozdával na všechny strany, mezi písničkami se bavil s publikem, což se moc často nevidí. Byla jsem na spoustě koncertů, ale něco takového jsem zažila poprvé a velice příjemně mě to překvapilo.

Během dvouhodinové show stihl zahrát všechny své písničky, navázat kontakt s fanoušky, vypít dva Staroprameny a trošku whisky, o kterou se podělil i s jedním z fanoušků.

Po skončení koncertu byl předskokan Scott Quinn u stánku, kde se prodával veškerý merch a ochotně se fotil s každým, kdo si řekl o fotku, včetně nás. S milým úsměvem na rtech s námi prohodil pár slov a díky mně zjistil, kde leží Olomouc.

Show, která se musela kvůli velkému zájmu přesunout z malého klubu Nod do větších prostor Roxy, byla naprosto skvělá a musím říct, že hned jak bude další příležitost, jedu na něj znovu. Zážitek za to určitě stojí. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace