Mikulášský závod se poběží už v listopadu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Minulý ročník Mikulášského běhu Olomoucí
Minulý ročník Mikulášského běhu Olomoucí Zdroj: Jaroslav Polák
Olomouc - Nadšenci a fanoušci běhu budou mít 28. listopadu příležitost zúčastnit se už tradičního Mikulášského běhu Olomoucí. Trasa 33. ročníku povede kromě atlerického oválu i Berzučovými sady, po asfaltových i nezpevněných cestách.

Zúčastnit se může každý. Účastníci závodu se rozdělí podle věku a pohlaví do pěti soutěžních kategorií, které jim určtí délku trasy. Nejdělší úsek poběží muži, kratší kategorie žen, poté žáci do patnácti let, děti od šesti do devíti let a nejkratší trasu předškoláci.

"Tak jako v minulém roce budou mít účastníci běhu možnost zvýhodněného startovného, pokud dorazí v maskách," slibuje ředitel závodu Jan Brtník a dodáva: "Jako organizítoři samozřejmě očekáváme hlavně spokojené závodníky." Toho chtějí docílit i nabídkou horkého čaje nebo iontového nápoje pro každého soutěžícího na konci závodu, cenami pro nejlepší tři běžce v mužské a ženské kategorii nebo drobnými odměnami pro všechny mladší účastníky.

Prezence proběhne od 8:30 deváté do 10:00 v prvním patře atletického stadionu. Samotné závody poté začínají od 10:15 podle jednotlivých kategorií.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace